1 / 4
Куфер со шминки на расклопување за само 1699 денари
1.699 МКД
Цената е фиксна
05.01.2022 22:00

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔥Miss Rose Blockbuster сет на расклопување за само 1699 ден.🔥
📦Достава низ цела Македонија до адреса за само 130 денари🚚
Во сетот има:
-огледало
-180 сенки
-6 сенки за цртање веѓи
-2 нијанси на руж
-2 камени пудри
-6 четки
-црно моливче за очи

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Шминка

Се продава од:

Makeup_Shop.mk
Потврден огласувач
070722797
Испрати Е-маил до огласувачот

Лед Лампа

799 МКД

SMINKA,MANIKIR, PEDIKIR SETOVI SO SMINKI PO NAJPOVOLNI CENI

0 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам