Makeup_Shop.mk


Kafez / Kukicka za zajci

Se prodava kafez za zajci izraboten od drvo i mreza, kratko koristen,...

120 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Животни / Глодари

Cube Acid 29

Se prodava Cube Acid 2014 donesen e od svajcaria servisiran Oprena ...

500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Smart ForTwo Coupe 451 Uvezen od Shvajcarija

Se prodava Smart 451 ForTwo Motor 1.0 mhd 52kW (71 hp) 2009 godi...

5.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Motor Peugeot Satelis 250cc

Se prodava Peugeot motor 250 cc 2007 godina 19 000 km pominato, so po...

2.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

SET ZA MANIKIR I PEDIKIR

Сет за маникир за само 2949 денари Сетот се состои од: Лампа 150w ...

2.949 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

SET ZA MANIKIR LAMPA 120 w - 180w

Сет за маникир за само 4999 денари Сетот се состои од: Аспиратор М...

4.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

SMINKA, MANIKIR, PEDIKIR Setovi za izrabotka za nokti

Setovi za izrabotka za nokti za profesionalci ili pocetnici Nijansi ...

По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

MANIKIR, PEDIKIR, SMINKA ELEKTRICNA TURPIJA MERCEDES

Elektricna turpija za nokti Mercedes za samo 1299denari 📦Dostava niz...

1.299 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

SET ZA MANIKIR I PEDIKIR LAMPA 180w

Сет за маникир за само 4149 денари Сетот се состои од: Мерцедес ел...

4.150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

MANIKIR ,PEDIKIR, SMINKA - SET ZA IZRABOTKA NA NOKTI

🔥Сет за наливни нокти и типсови со лампа од 120w и Mercedes турпија ...

3.699 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

SET ZA MANIKIR LAMPA 120w - 180w

Сет за маникир за само 1799 денари Сетот се состои од: -Лампа 120w ...

1.799 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

POTPIRAC ZA MANIKIR

Potpirac za manikir izraboten od drvo i eko koza Izraboten po dimen...

1.199 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

SET SHMINKI NA RASKLOPUVANJE ZA SAMO 1799 DEN.

SET SHMINKI NA RASKLOPUVANJE ZA SAMO 1799 DEN.

1.799 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Шминка

UV/LED LAMPA ZA NOKTI 180W

UV/LED LAMPA ZA NOKTI 180W SO DRZAC ZA TELEFON I RACKA ZA SAMO 1599 ...

1.599 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

UV/LED LAMPA ZA NOKTI 150W

UV/LED LAMPA ZA NOKTI 150W ZA SAMO 1399 DENARI

1.399 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

UV/LED LAMPA ZA NOKTI 120W

UV/LED LAMPA ZA NOKTI 120W ZA SAMO 1199 DENARI

1.199 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ НА АВТОМОБИЛИ СКОПЈЕ-ЧЕНТО

ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ НА АВТОМОБИЛИ СКОПЈЕ-ЧЕНТО 070/722-797

По Договор
или предлог цена

Сет на расклопување за само 1499 денари

😍Miss Rose Color Spirit сет на расклопување на попуст за само 1499 д...

1.499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женска козметика

Сет на расклопување за само 1499 денари

🔥Miss Rose Blockbuster сет на расклопување на попуст за само 1499 де...

1.499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женска козметика

MANIKIR ,PEDIKIR, SMINKA - SET ZA IZRABOTKA NA NOKTI

🔥Сет за наливни нокти со лампа од 168w,Mercedes турпија и аспиратор ...

4.399 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

5 во 1 Фен за коса

🔥5 во 1 Фен по акциска цена само оваа недела - 1249 денари🔥 Нашиот...

1.250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нега на коса

MANIKIR ,PEDIKIR, SMINKA - SET ZA IZRABOTKA NA NOKTI

🔥Сет за наливни нокти и типсови со лампа од 48w за само 2299 ден.🔥 ...

2.299 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

MANIKIR ,PEDIKIR, SMINKA - SET ZA IZRABOTKA NA NOKTI

🔥Гел лак сет - лампа 48w и електрична турпија за само 1899 денари🔥 ...

1.899 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

Рачно изработен држач

Рачно изработен држач за постери, декорации или платно за цртање 🔥

1.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Уметнички слики

Рачно изработени потпирачи за маникир и држачи за постери

Изработка на потпирачи за маникир со боја на еко кожа по ваш избор И...

По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

SET CETKI 299 DEN

SET CETKI MAC,NAKED, HUDA BEAUTY ZA SAMO 299 DEN

299 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женска козметика

MAGNETNI TREPKI ZA SAMO 399 DENARI

🔥🧲Сет магнетни трепки за само 399 денари🧲🔥 Понекогаш, дури и нај...

399 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Шминка

SMINKA,MANIKIR,PEDIKIR - SET ZA IZRABOTKA NA NOKTI

SET ZA IZRABOTKA NA NOKTI ZA SAMO 1599 DENARI Сетот се состои од...

1.599 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

MANIKIR,PEDIKIR SETOVI SO GEL LAKOVI

MANIKIR,PEDIKIR SETOVI SO GEL LAKOVI

1.560 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

Lash Lift сет за подигање на трепки

🔥🔥🔥Lash Lift Kit за совршено подигнати и навиткани трепки за само ...

1.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женска козметика

Рачно изработен држач за постери, декорации или платно за цр

Изработуваме и производи по ваша желба и димензии

2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

SET ZA IZRABOTKA NA NOKTI

🔥Сет за нокти за само 2499 денари🔥 Сетот се состои од: -Лампа 48w; ...

2.499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

SET ZA IZRABOTKA NA NOKTI

🔥Сет за нокти за само 1999 денари🔥 Сетот се состои од: -Лампа 54w; ...

1.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

SET ZA IZRABOTKA NA NOKTI

🔥Гел лак сет за само 1399 денари🔥 Сетот се состои од: -Лампа 54w; -...

1.399 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

Хемиско чистење на автомобили

Хемиско чистење на автомобили

По Договор
или предлог цена

Хемиско чистење на автомобили

Хемиско чистење на автомобили

По Договор
или предлог цена

Специјална Осмомартовска понуда

❤️8ми Март се наближува и време е да мислите на подароците кои ќе им ...

По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Шминка

Специјална Осмомартовска понуда

❤️8ми Март се наближува и време е да мислите на подароците кои ќе им ...

По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Шминка

Brow soap за само 199 денари

Brow soap за само 199 денари

199 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Шминка

Сет за нокти за само 1999 денари

🔥Почетнички сет за нокти за само 1999 денари🔥 Со доплата од само 2...

1.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

Secret Lift лепенки за лифтинг на лицето

🔥Secret Lift лепенки за лифтинг на лицето по промотивна цена од само...

499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нега на лице

Почетнички сет за изработка на наливни нокти и типсови

🔥Сет за нокти за само 2499 денари🔥 📦Достава низ цела Македонија д...

2.499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

SMINKA,MANIKIR,PEDIKIR 12 MAC CETKI

12 MAC cetki za samo 299 denari 📦Dostava niz cela Makedonija za samo...

299 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Шминка

MANIKIR,PEDIKIR,SMINKA PLASTICNA RAKA ZA MANIKIR

Plasticna raka za vezbanje manikir za pocetnici za samo 1499 denari �...

1.499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

MANIKIR,PEDIKIR,SMINKA TURPIJA SO VGRADENO SVETLO

Turpija za nokti so 6 dodatoci i vgradeno svetlo za samo 499 denari

499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Шминка

SMINKA,MANIKIR, PEDIKIR PROWAX SET ZA DEPILACIJA

Setot se sostoi od topilka za vosok, 10 drveni spatuli i 100 gr.vosok...

599 МКД
или предлог цена

SMINKA,MANIKIR, PEDIKIR ZAD ROLER SET

Setot se sostoi od zad roler, gumena cetka za cistenje lice i dva sun...

399 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Шминка

SMINKA,MANIKIR, PEDIKIR SET CETKI I SUNGJER

🔥Set cetki i sungjer za samo 499 denari🔥 📦Dostava niz cela Makedon...

499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Шминка

SMINKA,MANIKIR, PEDIKIR SET OD 10 CETKI

Set od 10 cetki za samo 449 denari dostapni boi: crna i rozeva 📦Dos...

449 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Шминка

SMINKA,MANIKIR, PEDIKIR MORPHE PALETA

🔥Morphe paleta za samo 449 denari🔥 📦Dostava niz cela Makedonija za...

449 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Шминка

SMINKA, MANIKIR, PEDIKIR ALISSYA EDWARDS PALETA

🔥Alissya Edwards paleta za samo 299 denari🔥 📦Dostava niz cela Make...

299 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Шминка

Страна 1 од 2

Makeup_Shop.mk

Телефон: 070722797

Град: Скопје Центар

Facebook страна: https://www.facebook.com/makeupshop.mk

Instagram страна: https://www.instagram.com/makeup_shop.mk/

Продажба на шминка и производи за нега и убавина Достава низ цела Македонија - 130 денари

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
Makeup_Shop.mk

Online продавница за продажба на шминка и производи за нега и убавина
1000

Скопје Центар

www.reklama5.mk/Makeup_shop.mk

070722797

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам