1 / 1
PVC Masina-pegla za lepenje plasticni cefki maxpuls
999 МКД
07.06.2022 13:11

Ресен

Состојба на предмет
Нов


Redovna cena: 1650 den
Cena so popust: 999den


Напон и моќнос:220V-240V
Работна температура :260°C
Површинска температура :0°- 300°C
Делови:ф20 ф25 ф32
Качување температура : <15 min
Работен опсег :20-63 min
Гаранција 1 година

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Hevtalica pnevmatska Хевталица пневматска MAXPULS

1800 МКД

Strafciger so magnet precizni 26/1 NOVI!!

650 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам