1 / 2
SMINKA,MANIKIR,PEDIKIR - NOVOGODISNO PAKETCE - SET SMINKI
1.349 МКД
Цената е фиксна
09.01.2022 00:10

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔥Novogodisno paketce set sminki za samo 1349 denari🔥
📦Dostava niz cela Makedonija za samo 130 denari do adresa🚚
Setot se sostoi od:
-paleta;
-prajmer;
-trepki;
-karmin;
-krem za piling na lice;
-sprej za telo;
-zad roler;
-sungjer.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Шминка

Се продава од:

Makeup_Shop.mk
Потврден огласувач
070722797
Испрати Е-маил до огласувачот

SMINKA,MANIKIR,PEDIKIR - NOVOGODISNO PAKETCE - SET SMINKI

1349 МКД

SMINKA,MANIKIR, PEDIKIR SETOVI SO SMINKI PO NAJPOVOLNI CENI

0 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам