1 / 4
SMINKA,MANIKIR,PEDIKIR SET ZA TRETMAN NA LICE
649 МКД
Цената е фиксна
09.01.2022 19:05

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔥Set za tretman na lice za samo 649 denari🔥
📦Dostava niz cela Makedonija za samo 130 denari do adresa🚚

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Шминка

Се продава од:

Makeup_Shop.mk
Потврден огласувач
070722797
Испрати Е-маил до огласувачот

Специјална Осмомартовска понуда

0 МКД

Сет шминки на расклопување

1800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам