1 / 1
SMINKA,MANIKIR, PEDIKIR ZAD ROLER SET
399 МКД
Цената е фиксна
11.01.2022 11:15

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Setot se sostoi od zad roler, gumena cetka za cistenje lice i dva sungjeri za sminkanje

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Шминка

Се продава од:

Makeup_Shop.mk
Потврден огласувач
070722797
Испрати Е-маил до огласувачот

SMINKA,MANIKIR,PEDIKIR SET ZA TRETMAN NA LICE

649 МКД

SMINKA,MANIKIR, PEDIKIR REVOLUTION CETKI

549 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам