1 / 8
Sapunjerka - Сапуњерка - drzac za sapun - сапун
199 МКД
10.08.2022 08:45

Прилеп / Прилеп

Многу практична и стабилна сапуњерка која е под косина од 45о.

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070208246
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам