1 / 5
Mikrofon za PC - kompjuter - so tronozec - микрофон за компј
450 МКД
02.06.2022 17:16

Прилеп / Прилеп

За коверзација на Skype, YouTube, Podcast Recording microphone.
Specifications:
--Item Size:13*3.6*15cm
--Cable Length:150cm
--Color:black Power:0.5mA
--Operate Voltage:1-10V
--Frequency:20-6000Hz

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Микрофони/Слушалки

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070208246
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам