1 / 1
Super Bela Gusta- Elka L=150 cm f= 100 sm
3.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.06.2022 06:00

Кисела Вода / Скопје

Prodavam Super Bela Gusta Elka-Original,komplet so Lampioni vo Liljakova i Srebrena i Bela Boja i Resa vo Ljiljakova Boja.So postolje Komplet.L=150 sm f=100 cm

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Останато

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
078201259
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам