1 / 12
indiski jorgovan
400 МКД
Цената е фиксна
17.11.2022 18:59

Охрид / Охрид

prodavam dekorativni sadnici lagerstroemia indica indiski jorgovan od 30cm do 2.5 metra visina prakam i po kargo

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Се продава од:

oglasuvac 2
Потврден огласувач
075556652
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам