1 / 1
ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА СТРЕЖЕВСКА НАСЕЛБА
36 €
15.04.2022 13:58

Битола / Битола

Квадратура:

450 m²

Тип на земјиште:

Градежно

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ЛОЦИРАНА ВО СТРЖЕВСКА НАСЕЛБА, КО Г. ОРИЗАРИ. ПАРЦЕЛАТА Е 450М2 СО ПРИСТАП НА СИТЕ НЕОПХОДНИ ПРИКЛУЧОЦИ(СТРУЈА, ВОДА, ОДВОД, ИНТЕРНЕТ, КАБЛОВСКА ИТН)

ЦЕНА:36е/м2

ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ОБРАТЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ПЛАН Б БИТОЛА ИЛИ ЗАКАЖЕТЕ НА ТЕЛЕФОН
075 211 211
075 211 211
075 211 211

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Plan B - Агенција за недвижности
Димитар Илиевски Мурато 12/11
Потврден огласувач
075211211
Испрати Е-маил до огласувачот

ПЛАЦ ПОД VILLA VISTA

15 €

ПЛАЦ ДО БЕНЗИСКА ПУМПА ПЕЛАГОНИЈА ПЕТРОЛ

20 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам