1 / 8
LED OGLEDALA PO VASA MERKA
По Договор
31.01.2023 13:00

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Izrabotuvam Led ogledala koi odgovaraat za vo wc, hodnik, spalna...
Po vasa merka, cenata zavisi od goleminata na stakloto!
So montaza!

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Останато

Се продава од:

David
Потврден огласувач
078356076
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам