1 / 1
Pecka za vo kujna
38.000 €
11.09.2022 18:05

Штип / Штип

Производство на иноксни електрични печки трофазна
6 грејачи - 7.5kW, макс. температура на загревање 480°C
Погодни за пици, пастрамајлии и секакпв вид бели пецива
Цена 38000 денари.
Број 076353554 Стефан

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
078454618
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам