1 / 1
ОПЕРАТИВНИ СИСТЕМИ ВИНДОВСИ,ПРОГРАМИ,АНТИВИРУСИ НА ПОВИК
По Договор
18.11.2022 11:40

Скопје Центар / Скопје

ИТ ПРОФЕСИОНАЛЕН и БРЗ СЕРВИС НА ПОВИК.
ТЕЛ:078202985

ПРОФЕСИОНАЛНИ
БРЗИ
КВАЛИТЕТНИ
И НАЈДОБРИ.

ПРОДАЖБА НА:
✓ДЕКСТОП КОМПЈУТЕРИ,
✓ЛАПТОПИ,
✓ПРОДАВАМЕ НАВИГАЦИИ.
✓ИНСТАЛИРАМЕ КАРТИ ЗА СИТЕ ГПС НАВИГАЦИИ.
✓СЕРВИС
✓ДЕЛОВИ

*ИНСТАЛИРАМЕ ВИНДОВС 7.8.1,10Pro и НАЈНОВИОТ 11Pro ЛИЦЕНЦИРАН НА СИТЕ КОМПЈУТЕРИ И ЛАПТОПИ.

*ИНСТАЛИРАМЕ ПРОГРАМИ ПО ВАША ЖЕЛБА:ВОРД, ЕКСЕЛ, ПАВЕРПОИНТ, ПДФ, АУТОКАД, АРХИКАД,3ДС-МАКС, СОЛИДВОРК, ЛУМИОН,КОРЕЛ, ФОТОШОП, ИЛУСТРАТОР, АДОБЕ ПРЕМИЕРЕ, АФТЕР ЕФЕКТ, НЕРО, И ДРУГИ ПО ВАША ЖЕЛБА.

*ИНСТАЛИРАМЕ ЛИЦЕНЦИРАН АНТИВИРУС.
*МРЕЖНО ПОВРЗУВАЊЕ КОМПЈУТЕРИ, ЛАПТОПИ РУТЕРИ, ВИФИ, ПРИНТЕРИ.

*ПОПРАВАМЕ МАТИЧНИ ПЛОЧИ СО ПИСМЕНА ГАРАНЦИА.

*ЧИСТЕЊЕ ЛАПТОПИ И ДЕКСТОП КОМПЈУТЕРИ ОД ПРАШИНА, СТАВАЊЕ ПРОФЕСИОНАЛНА ПАСТА ДА НЕ ЗАГРЕВА КОМПЈУТЕРОТ ИЛИ ЛАПТОПОТ.
*ПРОДАЖБА И ПОПРАВКА НА ДРЖАЧИ ОД ЛАПТОПИ.
*ЛЕПЕЊЕ ПЛАСТИКИ ОД ДРЖАЧИ ОД ЛАПТОПИ.
-ПРОДАВАМЕ РУТЕРИ СО ВИФИ, и СВИЧОВИ.
ДЕЛОВИ ЗА КОМПЈУТЕРИ И ЛАПТОПИ:
✓МАТИЧНИ ПЛОЧИ, ✓ПРОЦЕСОРИ,✓РАМ-МЕМОРИ ✓ГРАФИЧКИ,✓ХАРДИСКОВИ, ✓ССД ДИСКОВИ, ✓НАПОЈУВАЊА.
✓ЕКРАНИ ЗА ЛАПТОПИ,
✓ТАСТАТУРИ,
✓ПОЛНАЧИ,или АДАПТЕРИ.
✓БАТЕРИИ за СИТЕ ЛАПТОПИ.
✓ДЦ КОНЕКТОРИ

Категорија: Компјутери / Софтвери / Оперативни системи

Се продава од:

ИТ СЕРВИС
Skopje, Gjorgi pop hristov 9
Потврден огласувач
0038978202985
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам