1 / 1
Led moving head Beam novi!
210 €
15.02.2022 07:40

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Led moving head nova kolicina Beam 6 x 15 bee eye Osram led.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100063507367226

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Осветлување Ефекти

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078443725
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам