1 / 12
FILTER za TUS - Dehloriranje - ФИЛТЕР за ТУШ - веш машина
890 МКД
Цената не е фиксна
22.06.2022 22:03

Прилеп / Прилеп

Го отстранува хлорот од водата при туширањето кој е многу штетен за кожата.
Отстранува бактерии, пестициди, тешки метали,
вкус на хлорамин, мирис на амоњак и другите штетни материи. Патроните се: Полипропилен, Фосфорен силикон и комбиниран (1/2 Пропилен 1/2 Фосфорен силикон).
Филтерот може да се кориси и за машина за перење за де-хлорирање на водата и отстранување на разни нечистотитии (минерали, бигор, тврди честички и.т.н.).

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070208246
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам