1 / 9
Montaza i izrabotka na Tus kabini po merka
1 €
Денес 10:50

Битола / Битола

Вршиме монтажа и изработка на туш кабини од врвно македонско производство по ваша мерка со 5 и 8 мм калено стакло, во проѕирна, мат или црна боја, инокс или алуминиумски профил.

Вршиме и достава по карго 🚚

За повеќе инф. на 076/653-273

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076653273
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам