1 / 7
sadnici bambus bambusi
По Договор
07.12.2022 09:00

Охрид / Охрид

prodavam sadnici bambusi so dekorativni saksii burinja 2 sadnici nad 2 m visina cena po dogovor

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Се продава од:

oglasuvac 2
Потврден огласувач
075556652
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам