1 / 8
Kran digalka Hersteller 07K R210 so cekreci
По Договор
31.01.2023 10:31

Охрид / Охрид

Se prodavat Kran digalka Hersteller 07K R210 so cekreci .
-vo ispravna sostojba
- koristen samo lokalno za sopstveni potrebi
-maksimalna tezina na diganje 21 ton

Kontakt telefon: 071231161

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава / Можна е замена од:

kosta
Потврден огласувач
072277984
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам