1 / 2
Се издаваат високи маси!
200 МКД
07.06.2023 13:58

Битола / Битола

Издавам 7 високи маси за секаква пригода!
Изработени од дрво.

Цена по договор!

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

Тони
Потврден огласувач
072255976
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам