1 / 12
Продавам рачно изработени уникатни слики
700 МКД
02.02.2023 09:31

Скопје Центар / Скопје

Сликите се уникатни,во различни бои и димензии, преубава декорација во сечиј дом, а погодни се и како персонализирани подароци за роденден,именден,слава, благодарност или било каков повод. Сликите се од 600 ден нагоре
+
Честитка со картичка за посвета и плик, се во едно за 150 ден, за честитање родендени, имендени,, свадби, веридби....
Инфо на тел. 075 213 630

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Уметнини и ракотворби

Се продава од:

svetle
Потврден огласувач
076292757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам