1 / 10
Pojacalo појачало snagator снагатор servis сервис поправка
50 €
29.07.2022 22:18

Штип / Штип

Поправам и произведувам појачала и снагатори од 100W до 1500W ( 8 ома )
цена 2×100W=3000ден (2×1000W=30.000ден.)
Произведувам и напојувања ( switch ) од 150 W до 7 kW за ваши појачала. 6 месеци гаранција.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
070854642
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам