1 / 2
Фото Апарат Sony А7 MK II Body со објектив Sony E 18-135mm
87.500 МКД
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.03.2022 10:35

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Резолуција:

20,1-25 Мегапиксели

Марка:

Sony

-SONY ALPHA A7 II MIRRORLESS DIGITAL CAMERA
Brand: Sony
Series: Sony Alpha
Model: Sony A7II
Country: Japan
-Sony E 18-135mm f/3.5-5.6 OSS Lens (Објектив)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078388897
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам