1 / 1
ИМАТЕ НОВ КОМПЈУТЕР ИЛИ ЛАПТОП ИНСТАЛИРАМ ВИНДОВС 10,11Про
По Договор
22.03.2023 12:36

Карпош / Скопје

ИМАТЕ НОВ ДЕКСТОП КОМПЈУТЕР ИЛИ ЛАПТОП А НЕМАТЕ ВИНДОВС ? ТЕЛ:078202985

НИЕ ДОАЃАМЕ НА ПОВИК КАЈ ВАС ДОМА ИЛИ У ДУЌАН ДА ВИ ИНСТАЛИРАМЕ ПРОФЕСИОНАЛНО ВИНДОВС 7,8.1,10,И НАЈНОВИОТ 11Про СО ДОЖИВОТНА ЛИЦЕНЦА СО СИТЕ ПРОГРАМИ И ЛИЦЕНЦИРАН АНТИВИРУС.

ИНСТАЛИРАМЕ ВИНДОВСИ И НА ПОЛОВНИ КОМПЈУТЕРИ И ЛАПТОПИ СО ДОЖИВОТНА ЛИЦЕНЦА.

Најдобра-најбрза услуга и најдобар квалитет
поправка на компјутери и лаптопи на повик

-Споро ви работи компјутерот или лаптопот?
-Инсталираме виндовси 7,8.1,10,11про со лиценца.
-Бришење вируси и инсталираме лиценциран антивирус.
-Инсталираме програми:ворд,ексел, паверпоинт, пдф,аутокад,архикад,3д-макс,ревит,фотошоп,иллустратор,афтерефект,адобе премиер, и многу други програми по ваша желба.

-Мрежно поврзување компјутери,принтери,вифи.

Делови за сите компјутери .
Поправка на матични плочи со писмена гаранциа.

Не ви пали компјутерот?
Не ви дава слика?
Брз и професионален сервис

Категорија: Компјутери / Софтвери / Оперативни системи

Се продава од:

КВАЛИТЕТЕН,БРЗ И ПРОФЕСИОНАЛЕН СЕРВИС
4
Потврден огласувач
078202985
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам