1 / 1
Se prodava betonski stubovi
150 МКД
31.03.2022 06:15

Битола / Битола

Se prodavaat betonski stubovi 90parcina 150denari od parce za poveke info na 076-438-112 goce

Категорија: Дом и Градина / Градина / Бетонска галантерија

Се продава од:

Bozidar
Потврден огласувач
75835376
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам