1 / 12
Pronajdete idealno pojacalo za Vas
1 МКД
10.08.2022 16:46

Кисела Вода / Скопје

Испраќам по карго    

Ponuda na povekje pojacala na edno mesto i sekako mozna proba
1. Onkyo TX-NR609...............9900 den.
2. Grunding R303.................4500 den.
3. Kenwood KA-2050R.......4200 den.
4. Kenwood KA-1030...........4500 den.
5. Yamaha R-S300.................8000 den.
6. Marantz PM57....................4800 den.
7. Denon DRA-735................6900 den..
8. Sharp SM-31, ST31............4500 den.
9. Sony STR-DB940.............8000 den.
Povelete na proba. tel.070402215

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Predrag
Потврден огласувач
070402215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам