1 / 5
Miler Kiper Sanduci
1 €
30.06.2022 14:49

Гази Баба / Скопје

Miler Kiper sanduci razni dimenzii ...
3.20/2.30 orginal za Mercedes Vario
3.60/2.30 za Mercedes 813,814,817,
3.90/2.35 odgovara na Atego
3.10/2m pomali kamioni ili kombinja
Cena po dogovor...

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Nusko
Потврден огласувач
070946228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам