1 / 12
Prodazba na Aluminiumski,Inoksni i Pvc Lajsni
1 €
30.06.2022 20:52

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodazba na Aluminiumski,Inoksni i Pvc Lajsni od najrazlicni modeli i golemini so najsirok izbor na Dezeni i boi i najniski ceni na pazarot so odlicen kvalitet od Grckiot proizvoditel Alumil.


Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

Dean
Потврден огласувач
070221439
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам