1 / 2
Motor za ventilacija
80 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.07.2022 18:25

Куманово / Куманово

Trofazen motor za ventilacija so aluminijumska turbina precnik 40cm,0.75 KW,2780 vrtezi,moze da raboti i monofazno.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
070/526576
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам