1 / 1
ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА НОВА БИТОЛА
120 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.04.2022 15:43

Битола / Битола

Квадратура:

2500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА СО ПОВРШИНА ОД 2500м2,ВО ГОРНИОТ ДЕЛ НА ГРАДОТ НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА, ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА ПРИВАТНА БОЛНИЦА,, ПЛОДНОСТ'' ВО БИТОЛА.
-максимална дозволена висина 15м,
-бруто развиена површина 2800 м2,

ЦЕНА:120е/м2

АГЕНЦИЈАТА ОД КУПУВАЧОТ ЗА СВОЈАТА УСЛУГА НАПЛАЌА ПРОВИЗИЈА 1 %ОД КУПОПРОДАЖНАТА ЦЕНА

ДЕТАЛИ ЗА НЕДВИЖНОСТА И ТОЧНАТА ЛОКАЦИЈА СЕ ДОБИВААТ ИСКЛУЧИВО ВО АГЕНЦИЈА Н Е П О Т Е Л Е Ф О Н

ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ОБРАТЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ПЛАН Б БИТОЛА ИЛИ ЗАКАЖЕТЕ НА ТЕЛЕФОН
075 211 211
075 211 211

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Plan B - Агенција за недвижности
Димитар Илиевски Мурато 12/11
Потврден огласувач
075211211
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ПРЕД ЛАВЧАНСКА НАСЕЛБА

60 €

СЕ ПРОДАВААТ ЛИВАДИ ОКОЛУ СЕЛО ЛАВЦИ

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам