1 / 5
Продавам собни цвеќиња
1 МКД
13.04.2022 10:41

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам:
Дрво на животот (дрво живота) 170 cm 1300 денари;
Дрво на животот (дрво живота) 140 cm 1000 денари;
Кала висина 80 cm 1000 денари и
Салонско цвеќе висина 180 cm 1500 денари.

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Саксиско цвеќе и растенијата

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
071290081
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам