1 / 3
Базент
100 €
16.04.2022 12:44

Струмица / Струмица

Базентот е користен само една сезона е со метална конструкција + гратис помпа за прочистување

Категорија: Спортска опрема и активности / Водени спортови / чамец / Останато

Се продава од:

Liljana
Потврден огласувач
075881056
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам