1 / 1
FORMATIRANJE, INSTALACIJA I POPRAVKA Windows OS
По Договор
17.04.2022 15:55

Свети Николе / Свети Николе

Instalacija na Windows 7,8,8.1.10,11 komplet so Office i originalni driveri kako i sekakov vid reparacija na software za site Desktop i Laptop kompjuteri.

Категорија: Компјутери / Софтвери / Оперативни системи

Се продава од:

Gjorgija
Потврден огласувач
072546045
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам