1 / 3
Душек За Неподвижни ( НОВ !!! )
По Договор
18.04.2022 02:00

Гази Баба / Скопје

Продавам Душек за неподвижни луѓе НОВ Неупотребен + Пумпа
(Anti Decubitus Matters - Latic Style )
кој се разбира знае за каков душек станува збор за цена лесно ќе се договориме битно да иде на право место кој има потреба Јавете се на бр 077911447

https://zeginorthopedic.mk/index.php/2021/02/06/antidekubitalni-duseci/

Linkk Za Dusekot

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
077911447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам