1 / 3
Tamburetki -Mali stolcinja
2.000 МКД
26.07.2022 07:17

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

Novi ne koristeni. postolje e od INOKS izraboteno

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Маси и столици

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078535488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам