1 / 5
Prskalka za Maslinovo Maslo-Sprej-Прскалка-Спреј Шише-Масло
499 МКД
10.08.2022 08:45

Прилеп / Прилеп

Росфај шише со спреј за прскање на маслиново масло на храната. Многу практично и се заштедува маслото.

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Останато

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070208246
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам