1 / 1
Prodavam antidekubiten dusek
6.000 МКД
11.05.2022 11:27

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Dusekot e so branovi;so kompresor za duvanje,neupotreben,nov

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

Viki
Потврден огласувач
078498943
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам