1 / 8
СЕ ПРОДАВА ГЛИСЕР ЕЛАН ГТ-402 СО МОТОР MARINER 50
3.500 €
Цената не е фиксна
28.03.2023 13:00

Кавадарци / Кавадарци

Се продава глисер ELАN GT-402 со мотор MARINER 50 со комплет приколка и церада.
Цена 3.500евра - МОЖЕ И ЗАМЕНА ЗА АВТОМОБИЛ.
Контакт:
075 642 545
071 250 580
Илија

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава / Можна е замена од:

Илија
Потврден огласувач
075642545
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам