1 / 2
Zvucnici pioneer i jvc novi
2.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.01.2023 22:00

Тетово / Тетово

Zvucnicite se novi zemeni po greska ne odgovara golemina i se bez kutija moze zamena monitor 24 inci so noja doplata

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава / Можна е замена од:

xxx
Потврден огласувач
078359499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам