1 / 3
Дедова ракија
199 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.05.2022 16:03

Гевгелија / Гевгелија

Продажба на ЛОЗОВА РАКИЈА(бела и жолта), 52% vol alcohol, препеченица, стара од 2 до 10 години.
Ракијата е од Гевгелиско-Валандовското
поднебје со традиција на производство од 1992год и КВАЛИТЕТ кој што со децении не се менува.
Единствено се менува цената во зависност од староста на ракијата и нарачаната количина.
Достава по карго низ цела држава.
Повеќе информации на 076-931-380 или инбокс.
Лечи, грее душа...Најдобра е, ДЕДОВА е!
Пробај ја! Наздравје!

Категорија: Храна и готвење / Пиво, Алкохолни пијалаци

Се продава од:

Dedova
Потврден огласувач
76931380
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам