1 / 3
Бамбус Bambusa aurea
1 МКД
30.11.2022 14:00

Скопје Центар / Скопје

Се продаваат контејнерски садници бамбус погодни за садење во секое време. Висина 70 и 130см.

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Се продава од:

Vojche
Потврден огласувач
072231479
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам