1 / 2
PERAI
50 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.07.2022 09:52

Аеродром / Скопје

Se prodavaat profesionalni Perai marka Pegaso,br.44-48,odlicno socuvani..(momentalno se vo Grcija-platamona)

Категорија: Спортска опрема и активности / Водени спортови / чамец / Останато

Се продава од:

robert
Потврден огласувач
075223537
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам