1 / 4
Kaish za cetka za Kirbi Kirby G3 G4 G5 G6 G7 i dr.
490 МКД
Цената е фиксна
30.05.2022 12:04

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Заменски компатибилен каиш за ротирачка четка кај Кирби (Kirby), со ознака 301291, кој одговара за G3, G4, G5, G6, G7, Ultimate G и Diamond Edition.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам