1 / 2
Instalacija na novi i stari kompjuteri windows i office
1 €
Цената е фиксна
24.03.2023 07:56

Скопје Центар / Скопје

Profesionalna instalacija na LEGALEN WINDOWS I OFFICE
kako i site potrebni programi za rabotenje na laptop i desktop kompjuteri.
Odrzuvanje i popravka
Originalen softver sto trae dozivotno
Brzo i ekspeditivno

Категорија: Компјутери / Софтвери / Оперативни системи

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078218274
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам