1 / 5
IZRABOTKA NA MEBEL SO IDEJNO RESENIE
1 МКД
19.11.2022 07:04

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

IIZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL
FIRMA SO DOLGOGODISNO ISKUSTVO
PRI IZRABOTKA NA CELIOT PROSTOR SLEDUVA POPUST OD 20%
NAPOMENA :ZAPAZUVANJE NA DADENIOT ROK SO PISMEN DOGOVOR
KONTAKT TEL 072 /252-590
DINAMIC DIZAJN MEBEL

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

ivan
Потврден огласувач
072252590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам