1 / 5
LEMNA STANICA SUGON T26, LETKUM ZA SMD PROFESIONALEN!
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.06.2022 19:04

Гостивар / Гостивар

Se prodava nova lemna stanica Sugon t26 podrzana od JBC
Stanicata e profesionalna i e za micro smd komponenti, od 0 do posakuvanata temperatura za 3 sekundi.
Lemnite stanici se novi i se so 6 meseci garancija
Vo setot doadja
-lemna stanica
-racka za lemenje
-eden vrv JBC ORIGINALEN
-3 vrvovi sto se nataknuvaat
-drzac za rackata
-kabel za napojuvanje
Povekje info na tel/viber/whatsup:072229235

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Сервис за Електронски предмети

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
072229235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам