1 / 1
Lek za Hemoroidi лек за хемороиди
1.500 МКД
Цената е фиксна
19.09.2022 21:46

Дебарца / Охрид

Prodavam odlicen lek 100 % izlekuvanje za vasite hemoroidi .
Lekot e na prirodna baza i se pie sekoe utro na gladno 30 dena. Isporaka po kargo nis cela Makedonija . CISTO PRIRODNO ODLICEN !!!

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

////——////
Потврден огласувач
078318556
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам