1 / 1
Инсталација и форматирање на Windows + Microsoft Office 2021
500 МКД
07.01.2023 20:25

Аеродром / Скопје

Форматирање и преинсталација на компјутери и лаптопи со Windows по ваш избор.

Достапен и Windows 11

Со инсталација на Windows добивате гратис Microsoft Office 2021 ProPlus пакет кој вклучува:
*Word
*PowerPoint
*Excel
*Database
*Publisher
и останати алатки,

Активација на веќе инсталиран Microsoft Office пакет.

Како и инсталирање на програми по ваш избор

Категорија: Компјутери / Софтвери / Оперативни системи

Се продава од:

Leo
Потврден огласувач
070958085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам