1 / 1
Sterilizator za sekakov vid na instrumenti
370 €
22.06.2022 00:47

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

High Temperature sterilization
28*22*25cm
6kg
Included: custom clearance, EU certificate and delivery door to door


Стерилизација на високи температури
28*22*25 см
6 кг
Вклучено: царинење, ЕУ сертификат и достава од врата до врата

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

Mishel
Потврден огласувач
070397450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам