1 / 1
Intex bazen
65.000 МКД
08.07.2022 13:00

Скопје Центар / Скопје

Се продава Intex Ultra XTR Frame монтажен базен со песочна пумпа, со целокупна доплнителна опрема, користен една сезона.
Димензии: 732x132 cm
Капацитет: 47.241литри (90%)
Песочна филтер пумпа со капацитет 10.000 l/h
Бренд: INTEX

Категорија: Спортска опрема и активности / Водени спортови / чамец / Останато

Се продава од:

Joandi Apartments
Потврден огласувач
078218633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам